Sıkça Sorulan Sorular

Elektronik sigara modellerinde yeni nesil cihazlar ileri güvenlik yazılımı içerisinde yer almakla birlikte, çift devre güvenlik koruması ve FDE ve CE serfitikalarına sahiptir. Aynı zamanda Marka / Orjinal likit kullanımı da sağlık açısından son derece önemli olup, sahte el yapımı likitlerden uzak durulması önerilmektedir. İngiltere Sağlık bakanlığı raporlarına göre 1000 oranında 4 elektronik sigara daha az zararlıdır.

Elektronik sigara modelleri arasında dünyaca ünlü ve sektörde öncü olan, Joyetech, Eleaf ve Smok gibi markalar arasında yerini alan tüm modellerin kullanım klavuzları Joyetech.info.tr tarafından Türkçe olarak model model yer verilmiştir. Tüm Elektronik Sigara Kullanım Klavuzlarını incelemek için, Elektronik Sigara Kullanım Klavuzu blog kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Türkiye geneli MNG Kargo ile Kapıda NAkit olarak gönderim sağlama fırsatı sunan Joyetech.info.tr sitemizde 600 KM ‘ye kadar 1 iş günü 600 KM sonrası 2 iş günü teslimat yapılmaktadır. Adresinize bağlı olan MNG Kargo şubesine ürün ulaştıktan sonra, dağıma çıkan ürünler MNG Kargo şubenin kendi dağıtımına göre bu süre değişebilmektedir. Sürecin uzanmaması ve hızlı bir şekilde size ürünün ulaşması için size gelen Takip numarası ile kargonun nerede olduğunu sorgulamanız önerilmektedir.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

X